Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
Achillesburg 52 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 242 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achillesburg 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgen is €312.000. Dat komt neer op circa €1.592 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchillesburg 52 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Burgen. De buurt telt 1.515 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.287 inwoners per km².
Achillesburg 52 is een woonhuis in Burgen, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Achillesburg 52 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 242 m². In Burgen ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Achillesburg 52 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Burgen in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Achillesburg 52 in Burgen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achillesburg 52: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Burgen: restaurant (0.4 km), cafe (1.6 km).