Streetview Landmansweide 59 Nieuwegein

Landmansweide 59, 3437 DB Nieuwegein

100 m² Bouwjaar 1981 Label A

Landmansweide 59 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en een perceel van 124 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
124 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Landmansweide 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landmansweide 59

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.7%
CO₂-emissie
11.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2675 Inwoners
1100 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Buitenweides
91% Koopwoningen
3.822 Inwoners per km²

Locatie van Landmansweide 59

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Landmansweide 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Landmansweide 59?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenweides is €434.000. Dat komt neer op circa €4.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landmansweide 59 zich tot de wijk Buitenweides?

Landmansweide 59 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Buitenweides. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landmansweide 59?

Landmansweide 59 is een woonhuis in Buitenweides, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Landmansweide 59 vergeleken met de buurt?

Landmansweide 59 heeft 100 m² woonoppervlakte. Het perceel is 124 m². In Buitenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landmansweide 59 en wat betekent dat?

Landmansweide 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitenweides?

De wijk Buitenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenweides?

Vanuit Landmansweide 59 in Buitenweides bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenweides?

Zorg en onderwijs in de buurt van Landmansweide 59: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.