Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 560 m²
- Inhoud
- 1123 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Ingelandsweide 31 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 560 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ingelandsweide 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
7.3 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1 kmCafé
2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor Ingelandsweide 31 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenweides is €434.000. Dat komt neer op circa €1.879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIngelandsweide 31 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Buitenweides. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².
Ingelandsweide 31 is een woonhuis in Buitenweides, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ingelandsweide 31 heeft 231 m² woonoppervlakte en 1123 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ingelandsweide 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-05-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ingelandsweide 31 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Buitenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ingelandsweide 31 in Buitenweides bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ingelandsweide 31: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.