Streetview Ingelandsweide 25 Nieuwegein

Ingelandsweide 25, 3437 CC Nieuwegein

177 m² Bouwjaar 1977 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Ingelandsweide 25 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 704 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
704 m²
Inhoud
735 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ingelandsweide 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ingelandsweide 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
34.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2675 Inwoners
1100 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Buitenweides
91% Koopwoningen
3.822 Inwoners per km²

Locatie van Ingelandsweide 25

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Ingelandsweide 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Ingelandsweide 25?

De prijsindicatie voor Ingelandsweide 25 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenweides is €434.000. Dat komt neer op circa €2.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ingelandsweide 25 zich tot de wijk Buitenweides?

Ingelandsweide 25 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Buitenweides. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ingelandsweide 25?

Ingelandsweide 25 is een woonhuis in Buitenweides, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ingelandsweide 25 vergeleken met de buurt?

Ingelandsweide 25 heeft 177 m² woonoppervlakte en 735 m³ inhoud. Het perceel is 704 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ingelandsweide 25 en wat betekent dat?

Ingelandsweide 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ingelandsweide 25?

Ingelandsweide 25 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitenweides?

De wijk Buitenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenweides?

Vanuit Ingelandsweide 25 in Buitenweides bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.