Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Inhoud
- 360 m³
- Kamers
- 5
Gerbensgaarde 20 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 182 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerbensgaarde 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
8.2 kmDe prijsindicatie voor Gerbensgaarde 20 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Gaarden is €451.000. Dat komt neer op circa €4.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerbensgaarde 20 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Gaarden. De buurt telt 1.101 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.300 inwoners per km².
Gerbensgaarde 20 is een woonhuis in Gaarden, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Gerbensgaarde 20 heeft 111 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Gaarden ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerbensgaarde 20 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Gerbensgaarde 20 heeft 5 kamers.
De wijk Gaarden in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Gerbensgaarde 20 in Gaarden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerbensgaarde 20: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.