Hoekwoning Perzikgaarde 16 Nieuwegein

Perzikgaarde 16, 3436 GJ Nieuwegein

159 m² Bouwjaar 1976 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Perzikgaarde 16 is een hoekwoning in Nieuwegein, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 201 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
201 m²
Inhoud
628 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Perzikgaarde 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Perzikgaarde 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2740 Inwoners
1130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1101 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Gaarden
96% Koopwoningen
3.300 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Perzikgaarde 16

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Perzikgaarde 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Perzikgaarde 16?

De prijsindicatie voor Perzikgaarde 16 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Gaarden is €451.000. Dat komt neer op circa €2.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Perzikgaarde 16 zich tot de wijk Gaarden?

Perzikgaarde 16 is een hoekwoning van 159 m² in de wijk Gaarden. De buurt telt 1.101 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.300 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Perzikgaarde 16?

Perzikgaarde 16 is een hoekwoning in Gaarden, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Perzikgaarde 16 vergeleken met de buurt?

Perzikgaarde 16 heeft 159 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Het perceel is 201 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gaarden ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Perzikgaarde 16 en wat betekent dat?

Perzikgaarde 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Perzikgaarde 16?

Perzikgaarde 16 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gaarden?

De wijk Gaarden in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gaarden?

Vanuit Perzikgaarde 16 in Gaarden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.