Benedenwoning (appartement) Klauwiersingel 12 Nieuwegein

Klauwiersingel 12, 3435 BR Nieuwegein

72 m² Bouwjaar 1979 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Klauwiersingel 12 is een benedenwoning (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
259 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Klauwiersingel 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klauwiersingel 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2310 Inwoners
1115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1179 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Doorslag-Noord
60% Koopwoningen
7.335 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klauwiersingel 12

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Klauwiersingel 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Klauwiersingel 12?

De prijsindicatie voor Klauwiersingel 12 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Doorslag-Noord is €331.000. Dat komt neer op circa €4.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klauwiersingel 12 zich tot de wijk Doorslag-Noord?

Klauwiersingel 12 is een benedenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Doorslag-Noord. De buurt telt 1.179 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klauwiersingel 12?

Klauwiersingel 12 is een benedenwoning (appartement) in Doorslag-Noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klauwiersingel 12 vergeleken met de buurt?

Klauwiersingel 12 heeft 72 m² woonoppervlakte en 259 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Doorslag-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klauwiersingel 12 en wat betekent dat?

Klauwiersingel 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klauwiersingel 12?

Klauwiersingel 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Doorslag-Noord?

De wijk Doorslag-Noord in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doorslag-Noord?

Vanuit Klauwiersingel 12 in Doorslag-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 0.8 km.