2-onder-1-kapwoning Bovenmonde 20 Nieuwegein

Bovenmonde 20, 3434 GV Nieuwegein

163 m² Bouwjaar 1988 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Bovenmonde 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Nieuwegein, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 218 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
218 m²
Inhoud
676 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bovenmonde 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bovenmonde 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
131.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.6%
CO₂-emissie
22.31 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1685 Inwoners
905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1036 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Lekboulevard
50% Koopwoningen
3.382 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bovenmonde 20

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Bovenmonde 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Bovenmonde 20?

De prijsindicatie voor Bovenmonde 20 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Lekboulevard is €332.000. Dat komt neer op circa €2.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bovenmonde 20 zich tot de wijk Lekboulevard?

Bovenmonde 20 is een 2-onder-1-kapwoning van 163 m² in de wijk Lekboulevard. De buurt telt 1.036 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bovenmonde 20?

Bovenmonde 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Lekboulevard, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bovenmonde 20 vergeleken met de buurt?

Bovenmonde 20 heeft 163 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lekboulevard ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bovenmonde 20 en wat betekent dat?

Bovenmonde 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 22.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bovenmonde 20?

Bovenmonde 20 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Lekboulevard?

De wijk Lekboulevard in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lekboulevard?

Vanuit Bovenmonde 20 in Lekboulevard bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.