Streetview Prins Hendriklaan 27 A Nieuwegein

Prins Hendriklaan 27 A, 3433 EH Nieuwegein

149 m² Bouwjaar 2006

Prins Hendriklaan 27 A is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 64 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
64 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendriklaan 27 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2365 Inwoners
1140 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1129 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Vreeswijk
57% Koopwoningen
4.427 Inwoners per km²

Locatie van Prins Hendriklaan 27 A

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Prins Hendriklaan 27 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendriklaan 27 A?

De gemiddelde woningwaarde in Vreeswijk is €343.000. Dat komt neer op circa €2.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendriklaan 27 A zich tot de wijk Vreeswijk?

Prins Hendriklaan 27 A is een woonhuis van 149 m² in de wijk Vreeswijk. De buurt telt 1.129 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendriklaan 27 A?

Prins Hendriklaan 27 A is een woonhuis in Vreeswijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prins Hendriklaan 27 A vergeleken met de buurt?

Prins Hendriklaan 27 A heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 64 m². In Vreeswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vreeswijk?

De wijk Vreeswijk in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreeswijk?

Vanuit Prins Hendriklaan 27 A in Vreeswijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vreeswijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendriklaan 27 A: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vreeswijk?

Recreatie nabij Vreeswijk: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Prins Hendriklaan 27 A?