Eengezinswoning, tussenwoning Wilhelminastraat 5 Nieuwegein

Wilhelminastraat 5, 3433 CL Nieuwegein

79 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Wilhelminastraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwegein, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 102 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.85
CO₂-emissie
2017.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2365 Inwoners
1140 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1129 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Vreeswijk
57% Koopwoningen
4.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminastraat 5

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 5?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 5 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreeswijk is €343.000. Dat komt neer op circa €4.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 5 zich tot de wijk Vreeswijk?

Wilhelminastraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 79 m² in de wijk Vreeswijk. De buurt telt 1.129 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 5?

Wilhelminastraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vreeswijk, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wilhelminastraat 5 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 5 heeft 79 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vreeswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 5 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2017.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 5?

Wilhelminastraat 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Vreeswijk?

De wijk Vreeswijk in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreeswijk?

Vanuit Wilhelminastraat 5 in Vreeswijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.