Eengezinswoning, tussenwoning Burg. de Geerplantsoen 9 Nieuwegein

Burg. de Geerplantsoen 9, 3433 BD Nieuwegein

107 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Burg. de Geerplantsoen 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwegein, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
357 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burg. de Geerplantsoen 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. de Geerplantsoen 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
31.74 kg/m²

Tuin
Ja (59.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2365 Inwoners
1140 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1129 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Vreeswijk
57% Koopwoningen
4.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. de Geerplantsoen 9

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Burg. de Geerplantsoen 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. de Geerplantsoen 9?

De prijsindicatie voor Burg. de Geerplantsoen 9 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreeswijk is €343.000. Dat komt neer op circa €3.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. de Geerplantsoen 9 zich tot de wijk Vreeswijk?

Burg. de Geerplantsoen 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 107 m² in de wijk Vreeswijk. De buurt telt 1.129 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. de Geerplantsoen 9?

Burg. de Geerplantsoen 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vreeswijk, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg. de Geerplantsoen 9 vergeleken met de buurt?

Burg. de Geerplantsoen 9 heeft 107 m² woonoppervlakte en 357 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Vreeswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. de Geerplantsoen 9 en wat betekent dat?

Burg. de Geerplantsoen 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. de Geerplantsoen 9?

Burg. de Geerplantsoen 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Vreeswijk?

De wijk Vreeswijk in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreeswijk?

Vanuit Burg. de Geerplantsoen 9 in Vreeswijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.