Portiekwoning (appartement) Meerwal 17 24 Nieuwegein

Meerwal 17 24, 3432 ZV Nieuwegein

65 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Meerwal 17 24 is een portiekwoning (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meerwal 17 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerwal 17 24

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
78.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
41.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.2%
CO₂-emissie
8.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1620 Inwoners
995 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1003 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Merwestein
25% Koopwoningen
5.102 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerwal 17 24

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Meerwal 17 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerwal 17 24?

De prijsindicatie voor Meerwal 17 24 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwestein is €263.000. Dat komt neer op circa €4.046 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerwal 17 24 zich tot de wijk Merwestein?

Meerwal 17 24 is een portiekwoning (appartement) van 65 m² in de wijk Merwestein. De buurt telt 1.003 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerwal 17 24?

Meerwal 17 24 is een portiekwoning (appartement) in Merwestein, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meerwal 17 24 vergeleken met de buurt?

Meerwal 17 24 heeft 65 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Merwestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerwal 17 24 en wat betekent dat?

Meerwal 17 24 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerwal 17 24?

Meerwal 17 24 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Merwestein?

De wijk Merwestein in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwestein?

Vanuit Meerwal 17 24 in Merwestein bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.