Benedenwoning Krijtwal 17 1 Nieuwegein

Krijtwal 17 1, 3432 ZT Nieuwegein

57 m² Bouwjaar 1989 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Krijtwal 17 1 is een benedenwoning in Nieuwegein, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Krijtwal 17 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krijtwal 17 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.59
CO₂-emissie
25.95 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1620 Inwoners
995 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1003 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Merwestein
25% Koopwoningen
5.102 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krijtwal 17 1

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Krijtwal 17 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Krijtwal 17 1?

De prijsindicatie voor Krijtwal 17 1 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwestein is €263.000. Dat komt neer op circa €4.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krijtwal 17 1 zich tot de wijk Merwestein?

Krijtwal 17 1 is een benedenwoning van 57 m² in de wijk Merwestein. De buurt telt 1.003 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krijtwal 17 1?

Krijtwal 17 1 is een benedenwoning in Merwestein, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Krijtwal 17 1 vergeleken met de buurt?

Krijtwal 17 1 heeft 57 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Merwestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krijtwal 17 1 en wat betekent dat?

Krijtwal 17 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krijtwal 17 1?

Krijtwal 17 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Merwestein?

De wijk Merwestein in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwestein?

Vanuit Krijtwal 17 1 in Merwestein bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.