Maisonnette (appartement) Drunenseschans 14 Nieuwegein

Drunenseschans 14, 3432 TG Nieuwegein

84 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Drunenseschans 14 is een maisonnette (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Drunenseschans 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drunenseschans 14

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

3075 Inwoners
1390 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1466 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Schansen
52% Koopwoningen
7.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drunenseschans 14

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Drunenseschans 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Drunenseschans 14?

De prijsindicatie voor Drunenseschans 14 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Schansen is €290.000. Dat komt neer op circa €3.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drunenseschans 14 zich tot de wijk Schansen?

Drunenseschans 14 is een maisonnette (appartement) van 84 m² in de wijk Schansen. De buurt telt 1.466 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drunenseschans 14?

Drunenseschans 14 is een maisonnette (appartement) in Schansen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drunenseschans 14 vergeleken met de buurt?

Drunenseschans 14 heeft 84 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schansen ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drunenseschans 14 en wat betekent dat?

Drunenseschans 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-07-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drunenseschans 14?

Drunenseschans 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schansen?

De wijk Schansen in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schansen?

Vanuit Drunenseschans 14 in Schansen bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2 km.