Streetview van Herwijnenplantsoen 49 Nieuwegein

van Herwijnenplantsoen 49, 3431 VB Nieuwegein

94 m² Bouwjaar 1970 Label A

van Herwijnenplantsoen 49 is een appartement in Nieuwegein, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
94 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor van Herwijnenplantsoen 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Herwijnenplantsoen 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
81.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.2%
CO₂-emissie
18.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2755 Inwoners
1455 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Wijkersloot-Oost
29% Koopwoningen
9.563 Inwoners per km²

Locatie van van Herwijnenplantsoen 49

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over van Herwijnenplantsoen 49

Wat is de geschatte woningwaarde van van Herwijnenplantsoen 49?

De gemiddelde woningwaarde in Wijkersloot-Oost is €256.000. Dat komt neer op circa €2.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Herwijnenplantsoen 49 zich tot de wijk Wijkersloot-Oost?

van Herwijnenplantsoen 49 is een appartement van 94 m² in de wijk Wijkersloot-Oost. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Herwijnenplantsoen 49?

van Herwijnenplantsoen 49 is een appartement in Wijkersloot-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Herwijnenplantsoen 49 vergeleken met de buurt?

van Herwijnenplantsoen 49 heeft 94 m² woonoppervlakte. In Wijkersloot-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Herwijnenplantsoen 49 en wat betekent dat?

van Herwijnenplantsoen 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wijkersloot-Oost?

De wijk Wijkersloot-Oost in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijkersloot-Oost?

Vanuit van Herwijnenplantsoen 49 in Wijkersloot-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wijkersloot-Oost?