Portiekflat Stadsplein 86 Nieuwegein

Stadsplein 86, 3431 KW Nieuwegein

176 m² Bouwjaar 2025 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Stadsplein 86 is een portiekflat in Nieuwegein, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
176 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stadsplein 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadsplein 86

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
57.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
18.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.4%
CO₂-emissie
4.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1925 Inwoners
1190 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1138 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Stadscentrum
37% Koopwoningen
6.987 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadsplein 86

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Stadsplein 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadsplein 86?

De prijsindicatie voor Stadsplein 86 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadscentrum is €279.000. Dat komt neer op circa €1.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadsplein 86 zich tot de wijk Stadscentrum?

Stadsplein 86 is een portiekflat van 176 m² in de wijk Stadscentrum. De buurt telt 1.138 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.987 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadsplein 86?

Stadsplein 86 is een portiekflat in Stadscentrum, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stadsplein 86 vergeleken met de buurt?

Stadsplein 86 heeft 176 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Stadscentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadsplein 86 en wat betekent dat?

Stadsplein 86 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadsplein 86?

Stadsplein 86 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadscentrum?

De wijk Stadscentrum in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadscentrum?

Vanuit Stadsplein 86 in Stadscentrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.