Streetview Mondriaanlaan 10 Nieuwegein

Mondriaanlaan 10, 3431 GA Nieuwegein

260 m² Bouwjaar 1972 Label D

Mondriaanlaan 10 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 600 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
600 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mondriaanlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mondriaanlaan 10

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2130 Inwoners
1060 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1039 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Jutphaas
59% Koopwoningen
5.495 Inwoners per km²

Locatie van Mondriaanlaan 10

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Mondriaanlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Mondriaanlaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Jutphaas is €340.000. Dat komt neer op circa €1.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mondriaanlaan 10 zich tot de wijk Jutphaas?

Mondriaanlaan 10 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Jutphaas. De buurt telt 1.039 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mondriaanlaan 10?

Mondriaanlaan 10 is een woonhuis in Jutphaas, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mondriaanlaan 10 vergeleken met de buurt?

Mondriaanlaan 10 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 600 m². In Jutphaas ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mondriaanlaan 10 en wat betekent dat?

Mondriaanlaan 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-06-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.76 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jutphaas?

De wijk Jutphaas in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jutphaas?

Vanuit Mondriaanlaan 10 in Jutphaas bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jutphaas?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mondriaanlaan 10: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.