Tussenwoning Kruyderlaan 136 Nieuwegein

Kruyderlaan 136, 3431 BT Nieuwegein

128 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kruyderlaan 136 is een tussenwoning in Nieuwegein, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kruyderlaan 136

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruyderlaan 136

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.73 kg/m²

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2755 Inwoners
1455 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Wijkersloot-Oost
29% Koopwoningen
9.563 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruyderlaan 136

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Kruyderlaan 136

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruyderlaan 136?

De prijsindicatie voor Kruyderlaan 136 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijkersloot-Oost is €256.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruyderlaan 136 zich tot de wijk Wijkersloot-Oost?

Kruyderlaan 136 is een tussenwoning van 128 m² in de wijk Wijkersloot-Oost. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruyderlaan 136?

Kruyderlaan 136 is een tussenwoning in Wijkersloot-Oost, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kruyderlaan 136 vergeleken met de buurt?

Kruyderlaan 136 heeft 128 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wijkersloot-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruyderlaan 136 en wat betekent dat?

Kruyderlaan 136 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruyderlaan 136?

Kruyderlaan 136 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Wijkersloot-Oost?

De wijk Wijkersloot-Oost in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijkersloot-Oost?

Vanuit Kruyderlaan 136 in Wijkersloot-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.