Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1899
- Woonoppervlakte
- 725 m²
- Inhoud
- 3500 m³
- Kamers
- 15
- Slaapkamers
- 7
Nieuwediep 58 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 725 m² en 15 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
5.2 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
6.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
7.5 kmBioscoop
9.2 kmDe prijsindicatie voor Nieuwediep 58 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwediep 58 is een woonhuis van 725 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².
Nieuwediep 58 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwediep 58 heeft 725 m² woonoppervlakte en 3500 m³ inhoud. Met 15 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwediep 58 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Nieuwediep 58 heeft 15 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Nieuwediep 58 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwediep 58: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 6.6 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 7.4 km.