Woonboerderij, vrijstaande woning Nieuwediep 50 Nieuwediep

Nieuwediep 50, 9512 SJ Nieuwediep

131 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Nieuwediep 50 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Nieuwediep, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 17730 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
17730 m²
Inhoud
2234 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwediep 50

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
363.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
694.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
128.87 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwediep

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

5.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.2 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

6.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

7.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Nieuwediep

265 Inwoners
105 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
102 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Nieuwediep
90% Koopwoningen
256 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwediep 50

Vergelijkbare woningen in Nieuwediep

Veelgestelde vragen over Nieuwediep 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwediep 50?

De prijsindicatie voor Nieuwediep 50 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €2.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwediep 50 zich tot de wijk Nieuwediep?

Nieuwediep 50 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 131 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwediep 50?

Nieuwediep 50 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Nieuwediep, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwediep 50 vergeleken met de buurt?

Nieuwediep 50 heeft 131 m² woonoppervlakte en 2234 m³ inhoud. Het perceel is 17730 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwediep 50 en wat betekent dat?

Nieuwediep 50 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-05-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 128.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwediep 50?

Nieuwediep 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwediep?

De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwediep?

Vanuit Nieuwediep 50 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.