Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 298 m²
- Perceeloppervlakte
- 1105 m²
Nieuwediep 123 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m² en een perceel van 1105 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 123
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
5.2 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
6.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
7.5 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €1.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwediep 123 is een woonhuis van 298 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².
Nieuwediep 123 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwediep 123 heeft 298 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1105 m². In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Nieuwediep 123 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwediep 123: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 6.6 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 7.4 km.
Recreatie nabij Nieuwediep: restaurant (1.5 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor Nieuwediep 123 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuwediep. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1905, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.