Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 8460 m²
- Kamers
- 7
Nieuwediep 113 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 8460 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 113
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
5.2 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
6.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
7.5 kmBioscoop
9.2 kmDe prijsindicatie voor Nieuwediep 113 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €1.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwediep 113 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².
Nieuwediep 113 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwediep 113 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8460 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwediep 113 heeft 7 kamers.
De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Nieuwediep 113 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwediep 113: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 6.6 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 7.4 km.
Recreatie nabij Nieuwediep: restaurant (1.5 km), cafe (2.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €220.000 tot €270.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.