Eengezinswoning, vrijstaande woning Nieuwediep 85 Nieuwediep

Nieuwediep 85, 9512 SE Nieuwediep

146 m² Bouwjaar 1905 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Nieuwediep 85 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuwediep, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 1030 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
1030 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Landelijk gelegen en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwediep 85

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
163.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58.7%
CO₂-emissie
28.36 kg/m²

Tuin
Ja (675.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwediep

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

5.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.2 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

6.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

7.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Nieuwediep

265 Inwoners
105 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
102 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Nieuwediep
90% Koopwoningen
256 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwediep 85

Vergelijkbare woningen in Nieuwediep

Veelgestelde vragen over Nieuwediep 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwediep 85?

De prijsindicatie voor Nieuwediep 85 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €2.199 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwediep 85 zich tot de wijk Nieuwediep?

Nieuwediep 85 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwediep 85?

Nieuwediep 85 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuwediep, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwediep 85 vergeleken met de buurt?

Nieuwediep 85 heeft 146 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 1030 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwediep 85 en wat betekent dat?

Nieuwediep 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwediep 85?

Nieuwediep 85 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 675 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwediep?

De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwediep?

Vanuit Nieuwediep 85 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.