Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 356 m²
- Perceeloppervlakte
- 993 m²
- Inhoud
- 843 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Nieuwediep 83 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 356 m², een perceel van 993 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwediep 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
5.2 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
6.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
7.5 kmBioscoop
9.2 kmDe prijsindicatie voor Nieuwediep 83 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Dat komt neer op circa €902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwediep 83 is een woonhuis van 356 m² in de wijk Nieuwediep. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 256 inwoners per km².
Nieuwediep 83 is een woonhuis in Nieuwediep, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuwediep 83 heeft 356 m² woonoppervlakte en 843 m³ inhoud. Het perceel is 993 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Nieuwediep ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwediep 83 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwediep 83 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Nieuwediep in Nieuwediep (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Nieuwediep 83 in Nieuwediep bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwediep 83: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 6.6 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 7.4 km.
Recreatie nabij Nieuwediep: restaurant (1.5 km), cafe (2.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €185.000 tot €210.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuwediep is €321.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Nieuwediep 83 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuwediep. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen