Streetview Regenboogweg 11 Nieuwe Wetering

Regenboogweg 11, 2376 AD Nieuwe Wetering

102 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Regenboogweg 11 is een woonhuis in Nieuwe Wetering, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 149 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Regenboogweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regenboogweg 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwe Wetering

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Nieuwe Wetering

670 Inwoners
270 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
270 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Wetering
81% Koopwoningen
1.567 Inwoners per km²

Locatie van Regenboogweg 11

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Wetering

Veelgestelde vragen over Regenboogweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Regenboogweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Wetering is €484.000. Dat komt neer op circa €4.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regenboogweg 11 zich tot de wijk Nieuwe Wetering?

Regenboogweg 11 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Nieuwe Wetering. De buurt telt 270 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regenboogweg 11?

Regenboogweg 11 is een woonhuis in Nieuwe Wetering, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Regenboogweg 11 vergeleken met de buurt?

Regenboogweg 11 heeft 102 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nieuwe Wetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regenboogweg 11 en wat betekent dat?

Regenboogweg 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-05-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regenboogweg 11?

Regenboogweg 11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Wetering?

De wijk Nieuwe Wetering in Nieuwe Wetering (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Wetering?

Vanuit Regenboogweg 11 in Nieuwe Wetering bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.