Vrijstaande woning Korteweegje 26 Nieuwe-Tonge

Korteweegje 26, 3244 AL Nieuwe-Tonge

103 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Korteweegje 26 is een vrijstaande woning in Nieuwe-Tonge, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 719 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
719 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Korteweegje 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korteweegje 26

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
276.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
400.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.77 kg/m²

Tuin
Ja (291.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwe-Tonge

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

33.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.9 km

Buurtinformatie in Nieuwe-Tonge

2080 Inwoners
900 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Nieuwe-Tonge woonkern
62% Koopwoningen
2.584 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korteweegje 26

Vergelijkbare woningen in Nieuwe-Tonge

Veelgestelde vragen over Korteweegje 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Korteweegje 26?

De prijsindicatie voor Korteweegje 26 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe-Tonge woonkern is €305.000. Dat komt neer op circa €2.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korteweegje 26 zich tot de wijk Nieuwe-Tonge woonkern?

Korteweegje 26 is een vrijstaande woning van 103 m² in de wijk Nieuwe-Tonge woonkern. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korteweegje 26?

Korteweegje 26 is een vrijstaande woning in Nieuwe-Tonge woonkern, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korteweegje 26 vergeleken met de buurt?

Korteweegje 26 heeft 103 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 719 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuwe-Tonge woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korteweegje 26 en wat betekent dat?

Korteweegje 26 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-01-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korteweegje 26?

Korteweegje 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 291 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe-Tonge woonkern?

De wijk Nieuwe-Tonge woonkern in Nieuwe-Tonge (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe-Tonge woonkern?