Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 856 m²
- Perceeloppervlakte
- 3882 m²
- Inhoud
- 352 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Noordercolonie 52 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 856 m², een perceel van 3882 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordercolonie 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
5.7 kmTreinstation
10 kmSnelweg oprit
5 kmKinderdagverblijf
4.6 kmMiddelbare school
7.1 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
4.8 kmCafé
6.1 kmBibliotheek
7.9 kmBioscoop
7.6 kmDe prijsindicatie voor Noordercolonie 52 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Boven-Pekela is €274.000. Dat komt neer op circa €320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordercolonie 52 is een woonhuis van 856 m² in de wijk Boven-Pekela. De buurt telt 237 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 79 inwoners per km².
Noordercolonie 52 is een woonhuis in Boven-Pekela, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordercolonie 52 heeft 856 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 3882 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 214 m² per kamer. In Boven-Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordercolonie 52 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-10-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Noordercolonie 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Boven-Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Noordercolonie 52 in Boven-Pekela bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 5.7 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordercolonie 52: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 4.6 km, middelbare school op 7.1 km.