Vrijstaande woning Jan R. Stuutstraat F 13 Nieuwe Pekela

Jan R. Stuutstraat F 13, 9663 SE Nieuwe Pekela

171 m² Bouwjaar 1918 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Jan R. Stuutstraat F 13 is een vrijstaande woning in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 990 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
990 m²
Inhoud
1596 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan vaarwater

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Jan R. Stuutstraat F 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan R. Stuutstraat F 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
348.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
449.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
78.87 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwe Pekela

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Nieuwe Pekela

3855 Inwoners
1740 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1816 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Pekela
68% Koopwoningen
347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan R. Stuutstraat F 13

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Pekela

Veelgestelde vragen over Jan R. Stuutstraat F 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan R. Stuutstraat F 13?

De prijsindicatie voor Jan R. Stuutstraat F 13 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Dat komt neer op circa €1.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan R. Stuutstraat F 13 zich tot de wijk Nieuwe Pekela?

Jan R. Stuutstraat F 13 is een vrijstaande woning van 171 m² in de wijk Nieuwe Pekela. De buurt telt 1.816 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan R. Stuutstraat F 13?

Jan R. Stuutstraat F 13 is een vrijstaande woning in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan R. Stuutstraat F 13 vergeleken met de buurt?

Jan R. Stuutstraat F 13 heeft 171 m² woonoppervlakte en 1596 m³ inhoud. Het perceel is 990 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Nieuwe Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan R. Stuutstraat F 13 en wat betekent dat?

Jan R. Stuutstraat F 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan R. Stuutstraat F 13?

Jan R. Stuutstraat F 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Pekela?

De wijk Nieuwe Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Pekela?