Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 284 m²
- Perceeloppervlakte
- 970 m²
Albatrosstraat C 5 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en een perceel van 970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Albatrosstraat C 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
7.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
12.4 kmDe prijsindicatie voor Albatrosstraat C 5 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Dat komt neer op circa €708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlbatrosstraat C 5 is een woonhuis van 284 m² in de wijk Nieuwe Pekela. De buurt telt 1.816 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 347 inwoners per km².
Albatrosstraat C 5 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Albatrosstraat C 5 heeft 284 m² woonoppervlakte. Het perceel is 970 m². In Nieuwe Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwe Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Albatrosstraat C 5 in Nieuwe Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Albatrosstraat C 5: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Nieuwe Pekela: restaurant (1.2 km), cafe (3.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €265.000 tot €315.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.