Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 387 m²
Abraham Westersstraat A 169 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 387 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Abraham Westersstraat A 169
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
7.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
12.4 kmDe prijsindicatie voor Abraham Westersstraat A 169 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Dat komt neer op circa €1.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbraham Westersstraat A 169 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Nieuwe Pekela. De buurt telt 1.816 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 347 inwoners per km².
Abraham Westersstraat A 169 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Abraham Westersstraat A 169 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 387 m². In Nieuwe Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwe Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Abraham Westersstraat A 169 in Nieuwe Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Abraham Westersstraat A 169: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Nieuwe Pekela: restaurant (1.2 km), cafe (3.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €110.000 tot €135.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.