Streetview Harm Heijeslaan 26 Nieuwe Pekela

Harm Heijeslaan 26, 9663 HD Nieuwe Pekela

77 m² Bouwjaar 1962

Harm Heijeslaan 26 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en een perceel van 405 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
405 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Harm Heijeslaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwe Pekela

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Nieuwe Pekela

3855 Inwoners
1740 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1816 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Pekela
68% Koopwoningen
347 Inwoners per km²

Locatie van Harm Heijeslaan 26

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Pekela

Veelgestelde vragen over Harm Heijeslaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Harm Heijeslaan 26?

De prijsindicatie voor Harm Heijeslaan 26 ligt rond €80.000 tot €105.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Dat komt neer op circa €2.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harm Heijeslaan 26 zich tot de wijk Nieuwe Pekela?

Harm Heijeslaan 26 is een woonhuis van 77 m² in de wijk Nieuwe Pekela. De buurt telt 1.816 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harm Heijeslaan 26?

Harm Heijeslaan 26 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Harm Heijeslaan 26 vergeleken met de buurt?

Harm Heijeslaan 26 heeft 77 m² woonoppervlakte. Het perceel is 405 m². In Nieuwe Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Pekela?

De wijk Nieuwe Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Pekela?

Vanuit Harm Heijeslaan 26 in Nieuwe Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwe Pekela?

Zorg en onderwijs in de buurt van Harm Heijeslaan 26: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuwe Pekela?

Recreatie nabij Nieuwe Pekela: restaurant (1.2 km), cafe (3.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Harm Heijeslaan 26?