Streetview Zuidwendingerweg 27 Nieuwe Pekela

Zuidwendingerweg 27, 9663 AK Nieuwe Pekela

288 m² Bouwjaar 1936

Zuidwendingerweg 27 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 288 m² en een perceel van 665 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
288 m²
Perceeloppervlakte
665 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zuidwendingerweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwe Pekela

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Nieuwe Pekela

3855 Inwoners
1740 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1816 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Pekela
68% Koopwoningen
347 Inwoners per km²

Locatie van Zuidwendingerweg 27

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Pekela

Veelgestelde vragen over Zuidwendingerweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidwendingerweg 27?

De prijsindicatie voor Zuidwendingerweg 27 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Pekela is €201.000. Dat komt neer op circa €698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidwendingerweg 27 zich tot de wijk Nieuwe Pekela?

Zuidwendingerweg 27 is een woonhuis van 288 m² in de wijk Nieuwe Pekela. De buurt telt 1.816 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidwendingerweg 27?

Zuidwendingerweg 27 is een woonhuis in Nieuwe Pekela, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidwendingerweg 27 vergeleken met de buurt?

Zuidwendingerweg 27 heeft 288 m² woonoppervlakte. Het perceel is 665 m². In Nieuwe Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Pekela?

De wijk Nieuwe Pekela in Nieuwe Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Pekela?

Vanuit Zuidwendingerweg 27 in Nieuwe Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwe Pekela?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidwendingerweg 27: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuwe Pekela?

Recreatie nabij Nieuwe Pekela: restaurant (1.2 km), cafe (3.7 km).