Streetview Langereis 36 Nieuwe Niedorp

Langereis 36, 1733 ME Nieuwe Niedorp

323 m² Bouwjaar 1926 Label C

Langereis 36 is een woonhuis in Nieuwe Niedorp, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 323 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
323 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Langereis 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langereis 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.3%
CO₂-emissie
40.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwe Niedorp

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Nieuwe Niedorp

465 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
171 Woningvoorraad
€540.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Nieuwe Niedorp
82% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Locatie van Langereis 36

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Niedorp

Veelgestelde vragen over Langereis 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Langereis 36?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Nieuwe Niedorp is €540.000. Dat komt neer op circa €1.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langereis 36 zich tot de wijk Buitengebied Nieuwe Niedorp?

Langereis 36 is een woonhuis van 323 m² in de wijk Buitengebied Nieuwe Niedorp. De buurt telt 171 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langereis 36?

Langereis 36 is een woonhuis in Buitengebied Nieuwe Niedorp, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langereis 36 vergeleken met de buurt?

Langereis 36 heeft 323 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Nieuwe Niedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langereis 36 en wat betekent dat?

Langereis 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Nieuwe Niedorp?

De wijk Buitengebied Nieuwe Niedorp in Nieuwe Niedorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Nieuwe Niedorp?

Vanuit Langereis 36 in Buitengebied Nieuwe Niedorp bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 1.6 km.