Streetview Dorpsstraat 159 Nieuwe Niedorp

Dorpsstraat 159, 1733 AH Nieuwe Niedorp

296 m² Bouwjaar 1860 Label B

Dorpsstraat 159 is een woonhuis in Nieuwe Niedorp, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m² en een perceel van 690 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
690 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 159

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwe Niedorp

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwe Niedorp

1810 Inwoners
795 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
930 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.
69% Koopwoningen
2.444 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsstraat 159

Vergelijkbare woningen in Nieuwe Niedorp

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 159?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 159 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o. is €338.000. Dat komt neer op circa €1.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 159 zich tot de wijk Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.?

Dorpsstraat 159 is een woonhuis van 296 m² in de wijk Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.. De buurt telt 930 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.444 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 159?

Dorpsstraat 159 is een woonhuis in Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o., gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 159 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 159 heeft 296 m² woonoppervlakte. Het perceel is 690 m². In Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 159 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 159 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.34 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.?

De wijk Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o. in Nieuwe Niedorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.?

Vanuit Dorpsstraat 159 in Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.