Villa, vrijstaande woning Hertenweg 49 Nieuwdorp

Hertenweg 49, 4455 TK Nieuwdorp

253 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A++++

Hertenweg 49 is een villa, vrijstaande woning in Nieuwdorp, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 836 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
836 m²
Inhoud
929 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hertenweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertenweg 49

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
122.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-13.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
109%
Geldig tot
Verwarming
Gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (21.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

6.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

7.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.7 km

Buurtinformatie in Nieuwdorp

1085 Inwoners
465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€245.000 Gem. woningwaarde Kern Nieuwdorp
73% Koopwoningen
1.904 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertenweg 49

Vergelijkbare woningen in Nieuwdorp

Veelgestelde vragen over Hertenweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertenweg 49?

De prijsindicatie voor Hertenweg 49 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuwdorp is €245.000. Dat komt neer op circa €968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertenweg 49 zich tot de wijk Kern Nieuwdorp?

Hertenweg 49 is een villa, vrijstaande woning van 253 m² in de wijk Kern Nieuwdorp. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertenweg 49?

Hertenweg 49 is een villa, vrijstaande woning in Kern Nieuwdorp, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hertenweg 49 vergeleken met de buurt?

Hertenweg 49 heeft 253 m² woonoppervlakte en 929 m³ inhoud. Het perceel is 836 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Kern Nieuwdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertenweg 49 en wat betekent dat?

Hertenweg 49 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -3.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertenweg 49?

Hertenweg 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Nieuwdorp?

De wijk Kern Nieuwdorp in Nieuwdorp (Zeeland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Nieuwdorp?

Vanuit Hertenweg 49 in Kern Nieuwdorp bereik je: supermarkt op 6.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.