Streetview Raiffeisenstraat 16 Nieuw-Weerdinge

Raiffeisenstraat 16, 7831 HZ Nieuw-Weerdinge

191 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Raiffeisenstraat 16 is een woonhuis in Nieuw-Weerdinge, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 512 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
512 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Raiffeisenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raiffeisenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Weerdinge

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.7 km
Horeca

Restaurant

6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Nieuw-Weerdinge

1905 Inwoners
865 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
873 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Eerste Kruisdiep
54% Koopwoningen
989 Inwoners per km²

Locatie van Raiffeisenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Weerdinge

Veelgestelde vragen over Raiffeisenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Raiffeisenstraat 16?

De prijsindicatie voor Raiffeisenstraat 16 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Eerste Kruisdiep is €201.000. Dat komt neer op circa €1.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raiffeisenstraat 16 zich tot de wijk Eerste Kruisdiep?

Raiffeisenstraat 16 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Eerste Kruisdiep. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raiffeisenstraat 16?

Raiffeisenstraat 16 is een woonhuis in Eerste Kruisdiep, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Raiffeisenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Raiffeisenstraat 16 heeft 191 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 512 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Eerste Kruisdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raiffeisenstraat 16 en wat betekent dat?

Raiffeisenstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raiffeisenstraat 16?

Raiffeisenstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eerste Kruisdiep?

De wijk Eerste Kruisdiep in Nieuw-Weerdinge (Drenthe) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eerste Kruisdiep?

Vanuit Raiffeisenstraat 16 in Eerste Kruisdiep bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 2 km.