Eengezinswoning, vrijstaande woning Noordveenkanaal ZZ 7 Nieuw-Weerdinge

Noordveenkanaal ZZ 7, 7831 AS Nieuw-Weerdinge

120 m² Bouwjaar 1919 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Noordveenkanaal ZZ 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuw-Weerdinge, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 1760 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
1760 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Noordveenkanaal ZZ 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordveenkanaal ZZ 7

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1332.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuw-Weerdinge

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

4.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Weerdinge

550 Inwoners
235 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
229 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Derde Kruisdiep
90% Koopwoningen
1.043 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordveenkanaal ZZ 7

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Weerdinge

Veelgestelde vragen over Noordveenkanaal ZZ 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordveenkanaal ZZ 7?

De prijsindicatie voor Noordveenkanaal ZZ 7 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Derde Kruisdiep is €255.000. Dat komt neer op circa €2.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordveenkanaal ZZ 7 zich tot de wijk Derde Kruisdiep?

Noordveenkanaal ZZ 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 120 m² in de wijk Derde Kruisdiep. De buurt telt 229 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.043 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordveenkanaal ZZ 7?

Noordveenkanaal ZZ 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Derde Kruisdiep, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordveenkanaal ZZ 7 vergeleken met de buurt?

Noordveenkanaal ZZ 7 heeft 120 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Het perceel is 1760 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Derde Kruisdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordveenkanaal ZZ 7 en wat betekent dat?

Noordveenkanaal ZZ 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordveenkanaal ZZ 7?

Noordveenkanaal ZZ 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 1332 m².

Hoe is de woningmarkt in Derde Kruisdiep?

De wijk Derde Kruisdiep in Nieuw-Weerdinge (Drenthe) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Derde Kruisdiep?