Streetview Van Hoofsweg 4 Nieuw-Vossemeer

Van Hoofsweg 4, 4681 SJ Nieuw-Vossemeer

341 m² Bouwjaar 1850 Label G

Van Hoofsweg 4 is een woonhuis in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 341 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
341 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Van Hoofsweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hoofsweg 4

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

14.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vossemeer

315 Inwoners
140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
101 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf
94% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Van Hoofsweg 4

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vossemeer

Veelgestelde vragen over Van Hoofsweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hoofsweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf is €472.000. Dat komt neer op circa €1.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hoofsweg 4 zich tot de wijk Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf?

Van Hoofsweg 4 is een woonhuis van 341 m² in de wijk Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf. De buurt telt 101 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hoofsweg 4?

Van Hoofsweg 4 is een woonhuis in Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Hoofsweg 4 vergeleken met de buurt?

Van Hoofsweg 4 heeft 341 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hoofsweg 4 en wat betekent dat?

Van Hoofsweg 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-06-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf?

De wijk Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf in Nieuw-Vossemeer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf?

Vanuit Van Hoofsweg 4 in Verspr.h. waaronder Pelsendijk en Rolaf bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 14.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.