Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
- Inhoud
- 570 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
't Wit Hekke 7 is een woonhuis in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 795 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 't Wit Hekke 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
15.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
14.6 kmDe prijsindicatie voor 't Wit Hekke 7 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vossemeer is €304.000. Dat komt neer op circa €1.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen't Wit Hekke 7 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Nieuw-Vossemeer. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.299 inwoners per km².
't Wit Hekke 7 is een woonhuis in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
't Wit Hekke 7 heeft 226 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 795 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nieuw-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
't Wit Hekke 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-07-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
't Wit Hekke 7 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Nieuw-Vossemeer in Nieuw-Vossemeer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit 't Wit Hekke 7 in Nieuw-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 't Wit Hekke 7: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 8.4 km.