Streetview 't Wit Hekke 10 Nieuw-Vossemeer

't Wit Hekke 10, 4681 BV Nieuw-Vossemeer

218 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label C

't Wit Hekke 10 is een woonhuis in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 1067 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
1067 m²
Inhoud
896 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor 't Wit Hekke 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Wit Hekke 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

15.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vossemeer

1985 Inwoners
895 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vossemeer
79% Koopwoningen
2.299 Inwoners per km²

Locatie van 't Wit Hekke 10

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vossemeer

Veelgestelde vragen over 't Wit Hekke 10

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Wit Hekke 10?

De prijsindicatie voor 't Wit Hekke 10 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vossemeer is €304.000. Dat komt neer op circa €1.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Wit Hekke 10 zich tot de wijk Nieuw-Vossemeer?

't Wit Hekke 10 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Nieuw-Vossemeer. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Wit Hekke 10?

't Wit Hekke 10 is een woonhuis in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 't Wit Hekke 10 vergeleken met de buurt?

't Wit Hekke 10 heeft 218 m² woonoppervlakte en 896 m³ inhoud. Het perceel is 1067 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Nieuw-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Wit Hekke 10 en wat betekent dat?

't Wit Hekke 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 't Wit Hekke 10?

't Wit Hekke 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vossemeer?

De wijk Nieuw-Vossemeer in Nieuw-Vossemeer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vossemeer?

Vanuit 't Wit Hekke 10 in Nieuw-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.