Vrijstaande woning Schoolstraat 11 Nieuw-Vossemeer

Schoolstraat 11, 4681 BH Nieuw-Vossemeer

191 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Schoolstraat 11 is een vrijstaande woning in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 835 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
835 m²
Inhoud
884 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 11

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

15.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vossemeer

1985 Inwoners
895 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vossemeer
79% Koopwoningen
2.299 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schoolstraat 11

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vossemeer

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 11?

De prijsindicatie voor Schoolstraat 11 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vossemeer is €304.000. Dat komt neer op circa €1.592 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 11 zich tot de wijk Nieuw-Vossemeer?

Schoolstraat 11 is een vrijstaande woning van 191 m² in de wijk Nieuw-Vossemeer. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 11?

Schoolstraat 11 is een vrijstaande woning in Nieuw-Vossemeer, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoolstraat 11 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 11 heeft 191 m² woonoppervlakte en 884 m³ inhoud. Het perceel is 835 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Nieuw-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 11 en wat betekent dat?

Schoolstraat 11 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-06-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoolstraat 11?

Schoolstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vossemeer?

De wijk Nieuw-Vossemeer in Nieuw-Vossemeer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vossemeer?

Vanuit Schoolstraat 11 in Nieuw-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.