Streetview Hoofdweg 1223 Nieuw-Vennep

Hoofdweg 1223, 2151 MH Nieuw-Vennep

153 m² Bouwjaar 1915 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Hoofdweg 1223 is een woonhuis in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 571 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
571 m²
Inhoud
592 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 1223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdweg 1223

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
262.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vennep

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

2870 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1322 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep West
70% Koopwoningen
4.705 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdweg 1223

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Hoofdweg 1223

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdweg 1223?

De prijsindicatie voor Hoofdweg 1223 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep West is €453.000. Dat komt neer op circa €2.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdweg 1223 zich tot de wijk Nieuw-Vennep West?

Hoofdweg 1223 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Nieuw-Vennep West. De buurt telt 1.322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.705 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdweg 1223?

Hoofdweg 1223 is een woonhuis in Nieuw-Vennep West, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdweg 1223 vergeleken met de buurt?

Hoofdweg 1223 heeft 153 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 571 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuw-Vennep West ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdweg 1223 en wat betekent dat?

Hoofdweg 1223 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-12-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdweg 1223?

Hoofdweg 1223 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep West?

De wijk Nieuw-Vennep West in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep West?

Vanuit Hoofdweg 1223 in Nieuw-Vennep West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.