Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Johannis Bogaardstraat 27 Nieuw-Vennep

Johannis Bogaardstraat 27, 2151 CT Nieuw-Vennep

119 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Johannis Bogaardstraat 27 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 357 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Johannis Bogaardstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannis Bogaardstraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.11 kg/m²

Tuin
Ja (143.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

2870 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1322 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep West
70% Koopwoningen
4.705 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannis Bogaardstraat 27

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Johannis Bogaardstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannis Bogaardstraat 27?

De prijsindicatie voor Johannis Bogaardstraat 27 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep West is €453.000. Dat komt neer op circa €3.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannis Bogaardstraat 27 zich tot de wijk Nieuw-Vennep West?

Johannis Bogaardstraat 27 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Nieuw-Vennep West. De buurt telt 1.322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.705 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannis Bogaardstraat 27?

Johannis Bogaardstraat 27 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nieuw-Vennep West, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johannis Bogaardstraat 27 vergeleken met de buurt?

Johannis Bogaardstraat 27 heeft 119 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuw-Vennep West ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannis Bogaardstraat 27 en wat betekent dat?

Johannis Bogaardstraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannis Bogaardstraat 27?

Johannis Bogaardstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 143 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep West?

De wijk Nieuw-Vennep West in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.