Tussenwoning Dorsersstraat 75 Nieuw-Vennep

Dorsersstraat 75, 2151 CG Nieuw-Vennep

94 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Dorsersstraat 75 is een tussenwoning in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 184 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
389 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dorsersstraat 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorsersstraat 75

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.4%
CO₂-emissie
38.58 kg/m²

Tuin
Ja (73.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuw-Vennep

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

2870 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1322 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep West
70% Koopwoningen
4.705 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorsersstraat 75

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Dorsersstraat 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorsersstraat 75?

De prijsindicatie voor Dorsersstraat 75 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep West is €453.000. Dat komt neer op circa €4.819 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorsersstraat 75 zich tot de wijk Nieuw-Vennep West?

Dorsersstraat 75 is een tussenwoning van 94 m² in de wijk Nieuw-Vennep West. De buurt telt 1.322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.705 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorsersstraat 75?

Dorsersstraat 75 is een tussenwoning in Nieuw-Vennep West, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dorsersstraat 75 vergeleken met de buurt?

Dorsersstraat 75 heeft 94 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Nieuw-Vennep West ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorsersstraat 75 en wat betekent dat?

Dorsersstraat 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorsersstraat 75?

Dorsersstraat 75 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 73 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep West?

De wijk Nieuw-Vennep West in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep West?

Vanuit Dorsersstraat 75 in Nieuw-Vennep West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.