Streetview Eugénie Prévinaireweg 11 Nieuw-Vennep

Eugénie Prévinaireweg 11, 2151 BA Nieuw-Vennep

328 m² Bouwjaar 2013 Label A

Eugénie Prévinaireweg 11 is een woonhuis in Nieuw-Vennep, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m² en een perceel van 290 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
328 m²
Perceeloppervlakte
290 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eugénie Prévinaireweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eugénie Prévinaireweg 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.1%
CO₂-emissie
24.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vennep

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

2870 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1322 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep West
70% Koopwoningen
4.705 Inwoners per km²

Locatie van Eugénie Prévinaireweg 11

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Eugénie Prévinaireweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Eugénie Prévinaireweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep West is €453.000. Dat komt neer op circa €1.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eugénie Prévinaireweg 11 zich tot de wijk Nieuw-Vennep West?

Eugénie Prévinaireweg 11 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Nieuw-Vennep West. De buurt telt 1.322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.705 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eugénie Prévinaireweg 11?

Eugénie Prévinaireweg 11 is een woonhuis in Nieuw-Vennep West, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eugénie Prévinaireweg 11 vergeleken met de buurt?

Eugénie Prévinaireweg 11 heeft 328 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Nieuw-Vennep West ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eugénie Prévinaireweg 11 en wat betekent dat?

Eugénie Prévinaireweg 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep West?

De wijk Nieuw-Vennep West in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep West?

Vanuit Eugénie Prévinaireweg 11 in Nieuw-Vennep West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.