Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 168 m²
Europaweg 164 is een appartement in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europaweg 164
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
7.3 kmTreinstation
14.7 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
10.8 kmApotheek
7.6 kmZiekenhuis
17.4 kmRestaurant
3.8 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
10.8 kmBioscoop
10.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Schoonebeek is €244.000. Dat komt neer op circa €1.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropaweg 164 is een appartement van 168 m² in de wijk Nieuw-Schoonebeek. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.288 inwoners per km².
Europaweg 164 is een appartement in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Europaweg 164 heeft 168 m² woonoppervlakte. In Nieuw-Schoonebeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuw-Schoonebeek in Nieuw-Schoonebeek (Drenthe) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Europaweg 164 in Nieuw-Schoonebeek bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 14.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europaweg 164: ziekenhuis op 17.4 km, apotheek op 7.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 10.8 km.
Recreatie nabij Nieuw-Schoonebeek: restaurant (3.8 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Europaweg 164 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Schoonebeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.