Vrijstaande woning Europaweg 163 Nieuw-Schoonebeek

Europaweg 163, 7766 AE Nieuw-Schoonebeek

193 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Europaweg 163 is een vrijstaande woning in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 10974 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
10974 m²
Inhoud
779 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Europaweg 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europaweg 163

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Nieuw-Schoonebeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

7.3 km
Vervoer

Treinstation

14.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.4 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

10.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Schoonebeek

795 Inwoners
330 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Schoonebeek
74% Koopwoningen
1.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Europaweg 163

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Schoonebeek

Veelgestelde vragen over Europaweg 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Europaweg 163?

De prijsindicatie voor Europaweg 163 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Schoonebeek is €244.000. Dat komt neer op circa €1.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europaweg 163 zich tot de wijk Nieuw-Schoonebeek?

Europaweg 163 is een vrijstaande woning van 193 m² in de wijk Nieuw-Schoonebeek. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europaweg 163?

Europaweg 163 is een vrijstaande woning in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Europaweg 163 vergeleken met de buurt?

Europaweg 163 heeft 193 m² woonoppervlakte en 779 m³ inhoud. Het perceel is 10974 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Nieuw-Schoonebeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europaweg 163 en wat betekent dat?

Europaweg 163 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Europaweg 163?

Europaweg 163 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Schoonebeek?

De wijk Nieuw-Schoonebeek in Nieuw-Schoonebeek (Drenthe) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Schoonebeek?

Vanuit Europaweg 163 in Nieuw-Schoonebeek bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 14.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.