Vrijstaande woning Europaweg 133 Nieuw-Schoonebeek

Europaweg 133, 7766 AD Nieuw-Schoonebeek

437 m² Bouwjaar 2003 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Europaweg 133 is een vrijstaande woning in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 437 m², een perceel van 2479 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
437 m²
Perceeloppervlakte
2479 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Europaweg 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europaweg 133

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Schoonebeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

7.3 km
Vervoer

Treinstation

14.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.4 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

10.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Schoonebeek

795 Inwoners
330 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Schoonebeek
74% Koopwoningen
1.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Europaweg 133

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Schoonebeek

Veelgestelde vragen over Europaweg 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Europaweg 133?

De prijsindicatie voor Europaweg 133 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Schoonebeek is €244.000. Dat komt neer op circa €558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europaweg 133 zich tot de wijk Nieuw-Schoonebeek?

Europaweg 133 is een vrijstaande woning van 437 m² in de wijk Nieuw-Schoonebeek. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europaweg 133?

Europaweg 133 is een vrijstaande woning in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Europaweg 133 vergeleken met de buurt?

Europaweg 133 heeft 437 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 2479 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Nieuw-Schoonebeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europaweg 133 en wat betekent dat?

Europaweg 133 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Europaweg 133?

Europaweg 133 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Schoonebeek?

De wijk Nieuw-Schoonebeek in Nieuw-Schoonebeek (Drenthe) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Schoonebeek?

Vanuit Europaweg 133 in Nieuw-Schoonebeek bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 14.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.