Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 6800 m²
Europaweg 109 is een woonhuis in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m² en een perceel van 6800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europaweg 109
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
5.3 kmTreinstation
13 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
10.1 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
15.4 kmRestaurant
4.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
10.1 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westelijk Nieuw-Schoonebeek is €368.000. Dat komt neer op circa €1.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropaweg 109 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Westelijk Nieuw-Schoonebeek. De buurt telt 88 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 203 inwoners per km².
Europaweg 109 is een woonhuis in Westelijk Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Europaweg 109 heeft 280 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6800 m². In Westelijk Nieuw-Schoonebeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westelijk Nieuw-Schoonebeek in Nieuw-Schoonebeek (Drenthe) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Europaweg 109 in Westelijk Nieuw-Schoonebeek bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 5.3 km, treinstation op 13 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europaweg 109: ziekenhuis op 15.4 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 10.1 km.
Recreatie nabij Westelijk Nieuw-Schoonebeek: restaurant (4.5 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Europaweg 109 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westelijk Nieuw-Schoonebeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.