Streetview Zevenhuisterweg 76 Nieuw-Roden

Zevenhuisterweg 76, 9311 VD Nieuw-Roden

154 m² Bouwjaar 2021 Label A+++

Zevenhuisterweg 76 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 1325 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
1325 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zevenhuisterweg 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenhuisterweg 76

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
109.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
14.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
90.4%
CO₂-emissie
3.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Roden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Roden

1320 Inwoners
570 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
575 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Roden
64% Koopwoningen
1.265 Inwoners per km²

Locatie van Zevenhuisterweg 76

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Roden

Veelgestelde vragen over Zevenhuisterweg 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenhuisterweg 76?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Roden is €344.000. Dat komt neer op circa €2.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenhuisterweg 76 zich tot de wijk Nieuw-Roden?

Zevenhuisterweg 76 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Nieuw-Roden. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenhuisterweg 76?

Zevenhuisterweg 76 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zevenhuisterweg 76 vergeleken met de buurt?

Zevenhuisterweg 76 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1325 m². In Nieuw-Roden ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenhuisterweg 76 en wat betekent dat?

Zevenhuisterweg 76 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Roden?

De wijk Nieuw-Roden in Nieuw-Roden (Drenthe) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Roden?

Vanuit Zevenhuisterweg 76 in Nieuw-Roden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Roden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zevenhuisterweg 76: ziekenhuis op 17.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.2 km.